Ana içeriğe atla

Yeniden Kullan” için Bağış Zamanı!

Değerli ASBÜ Mensupları,

Sosyal ve Beşerî Bilimler Fakültesi olarak yürüttüğümüz ve pandemi sürecinde bir süre ara vermek zorunda kaldığımız “Yeniden Kullan: Ekolojik Bilinci Geliştirme ve Sosyal Paylaşım Projesi” sergisini 2022-2023 Eğitim/Öğretim Döneminde yeniden açıyoruz.

 “Yeniden Kullan” projesi ile kullanmadığımız eşyaları ihtiyacı olanlara ulaştırmayı, ASBÜ personelini/öğrencilerimizi alternatif tüketim modelleri kullanmaya özendirmeyi ve böylelikle son yıllarda artan tüketim alışkanlıklarımızın ekolojik sistemdeki olumsuz etkileri üzerine farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz. Sizler de bağışlamak istediğiniz kullanılabilir durumdaki eşyalarınızı (kıyafet, aksesuar, ev eşyaları, kitap, kırtasiye malzemeleri, elektronik aletler vb.) bizlere ulaştırarak “Yeniden Kullan” projemize destek verebilirsiniz. Toplanan bağışları, Sümerbank Binasında sergilemeyi, ASBÜ personelinin/öğrencilerinin bu bağışlardan ücretsiz olarak yararlanmasını sağlamayı amaçlamaktayız. Yapacağınız bağışları, 3 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 17:00’a kadar Sosyal ve Beşerî Bilimler Fakültesi, Fakülte sekreteri Nihal Tekin’e teslim edebilirsiniz.

“Yeniden Kullan: Ekolojik Bilinci Geliştirme ve Sosyal Paylaşım Projesi”ne sağlayacağınız destek ve katkılar için sizlere şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Nagihan GÜR & Nihal TEKİN

Proje Koordinatörleri

https://yenidenkullan.asbu.edu.tr/tr

 

Not: Bağışların, temiz ve kullanılabilir durumda olması önceliğimizdir.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.