Ana içeriğe atla

“Yeniden Kullan” için Bağış Zamanı!

 

Değerli ASBÜ Mensupları,

Sosyal ve Beşerî Bilimler Fakültesi adına yürüttüğümüz “Yeniden Kullan: Ekolojik Bilinci Geliştirme ve Sosyal Paylaşım Projesi” (https://yenidenkullan.asbu.edu.tr/trile kullanmadığımız eşyaları ihtiyacı olanlara ulaştırmayı, ASBÜ personelini/öğrencilerimizi alternatif tüketim modelleri kullanmaya özendirmeyi ve böylelikle son yıllarda artan tüketim alışkanlıklarımızın ekolojik sistemdeki olumsuz etkileri üzerine farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz. Sizler de bağışlamak istediğiniz kullanılabilir durumdaki eşyalarınızı (kıyafet, aksesuar, ev eşyaları, kitap, kırtasiye malzemeleri, elektronik aletler vb.) bizlere ulaştırarak “Yeniden Kullan” projemize destek verebilirsiniz. 

Toplanan bağışları, Mayıs ayının son haftası Sümerbank Binasında sergilemeyi, ASBÜ personelinin/öğrencilerinin bu bağışlardan ücretsiz olarak yararlanmasını sağlamayı amaçlamaktayız. Yapacağınız bağışları, 13 Mayıs 2024 Pazartesi günü saat 17:00’a kadar Sosyal ve Beşerî Bilimler Fakültesi, Fakülte Sekreteri Nihal Tekin’e teslim edebilirsiniz.

“Yeniden Kullan: Ekolojik Bilinci Geliştirme ve Sosyal Paylaşım Projesi”ne sağlayacağınız katkılar için sizlere şimdiden teşekkür ederiz.


Not: Bağışların kullanılabilir ve temiz durumda olması (lekesiz, yırtılmamış ve çok eskimemiş vs.) önceliğimizdir. Hijyen problemi oluşturacak kişisel eşyaları ve kullanım tarihi geçmiş ürünleri bağışlamamanızı ayrıca rica ediyoruz. 

 

Nagihan Gür & Nihal Tekin

Proje Koordinatörleri

 

 

 

 

 

Etiketler

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.